MAKALELER
Meryem Çoğalmış
KURBANIMI NEREYE VERMELİYİM?????
Hülya Atalay
İŞTE YEREL SEÇİM GERÇEKLERİ!!!!!
Ahmet Kozak
CHP UŞAKTA NELER OLUYOR? NELER YAŞANIYOR???
Nur Ay
AV VE AVCILIK SPOR MU KATLİAM MI???
Hülya Atalay
HAYIR DEMEK İÇİN FAZLA NEDENE GEREK YOK A.K.P. NİN EVET DEMESİ YETER
Meryem Çoğalmış
İŞTE YENİ ANAYASANIN GETİRDİKLERİ!!!
  TÜRKİYE HABERLERİ
YAZI AYRINTI
   Yazan : Hülya Atalay
Tarih : 2017-02-17 11:37:42
Okunma Sayısı : 5354
  HAYIR DEMEK İÇİN FAZLA NEDENE GEREK YOK A.K.P. NİN EVET DEMESİ YETER

Elbette birilerinin illaki muhalefeti olmak adına inat olsun diye bir şeylerin tersini yapmak ya da istemek diye içi boş söylemlere dayandırmıyorum muhalefetimi.

Tam 15 yıldan bu yana öncelikle Terörde verdiğimiz tavizlerle dağdan davullu zurnalı ve çiçekli indirip karşılaşılan pazarlık konusu yapılıp masaya oturulan hainlerin ülkemde şu yakın tarihe kadar yaptığı can kaybı..

Ortadoğu bataklığına sokularak.."ŞAMDA CUMA NAMAZI KILACAĞIZ " hayalinin ardından sınırların elek halini alıp ne kadar Suriyeli varsa bunlarla birlikte terör örgütü insanların da ülkemize gelerek can ve mal güvenliğini yok etmesi..

Etrafımızda bir tane iyi geçindiğimiz komşumuzun kalmaması...sosyal hayatta sürekli kadının üzerinden kadınların çalışma hayatından ..çocuk doğurmasına .kocasına olan vazifeleri ile ilgili aşağılayıcı..onur kırıcı ..eski çağ anlayışlar içinde ülke yönetiminde söz sahibi yöneticiler tarafından sürekli hakaretlere maruz kalması..

17/25Aralık yolsuzlukları..ve din eğitimi adı altında yurtlarda yaşanan çocuk istismarlarını ört bas etmeleri..insanların şu referandum süreci de dahil sürekli kutuplaştırıldığı..

İnsanların birbirini nereli olduğu..ne giydiği ile birbirini eleştirip saldırdığı ..her daim gergin..ve mutsuz insanların her geçen gün arttığı bu ülkede şimdilik sayabileceklerim bunlar..

Ayrıca bizim sorunumuz Cumhurbaşkanı ile değildir..yapılan referandum siyasi bir şekil değişikliği gibi gösterilmeye çalışılan bir Rejim değişikliğidir..

Elbette insanlar fani..lakin rejimler kalıcıdır..Bugün sn. Cumhurbaşkanı elbette çok iyi niyetle..iyi bir devlet adamı anlayışı ile bu yetkileri kullandı diyelim.

Peki bu fani dediğimiz kişinin ardından gelen kimse bu tek adamlık yetkilerini ülkenin menfaatleri yerine kendi menfaatleri doğrultusunda kullanmaya kalkarsa buna hangi güç dur diyebilir ki?

Sizin ısrarla SN. Recep Tayyip Erdoğan diye baktığınız konuya biz Türkiye Cumhuriyeti olarak bakıyoruz..Dediğiniz gibi bu gemide hepimiz varız..Batarsak hepimiz batarız..

Bu bağlamda ben ülkenin geleceği ile ilgili böyle kritik bir kararda HAYIR diyerek Ülkem gelecek nesiller adına alınabilecek vebalden uzak durmaya çalışıyorum.

İŞTE BU NEDENLE A.K.P. EVET DERSE BENDE HAYIR DİYORUM 

Hülya ATALAY-İSTANBUL

Yazılar Sayfasına Geri Dön
YAZARIN TUM YAZILARI
BENİM ADAYIM EKMELEDDİN İHSANOĞLU
İSTANBUL'DAN SELAMLAR…
VİCDAN BUNUN NERESİN DE???
BİLDİĞİN MASKELİ BALO BU !!!
İŞTE ÜLKENİN HALİ!!!
KADINA SAYGI = İNSANLIĞA SAYGI!!!
İŞTE TÜRKİYE GERÇEKLERİ
HAYIR DEMEK İÇİN FAZLA NEDENE GEREK YOK A.K.P. NİN EVET DEMESİ YETER
İŞTE YEREL SEÇİM GERÇEKLERİ!!!!!