MAKALELER
Hülya Atalay
HAYIR DEMEK İÇİN FAZLA NEDENE GEREK YOK A.K.P. NİN EVET DEMESİ YETER
Meryem Çoğalmış
İŞTE YENİ ANAYASANIN GETİRDİKLERİ!!!
Ahmet Kozak
M.H.P. NİÇİN EVET DİYOR???
Hülya Atalay
İŞTE TÜRKİYE GERÇEKLERİ
Meryem Çoğalmış
ÇAY-KUR DA NELER OLUYOR??
Nur Ay
KENT KONSEYİ BAŞKANI KİM OLMALI??
  TÜRKİYE HABERLERİ
YAZI AYRINTI
   Yazan : Hülya Atalay
Tarih : 2015-07-28 12:49:11
Okunma Sayısı : 2807
  İŞTE ÜLKENİN HALİ!!!
Önce Suruç, Ardından Ceylanpınar, Diyarbakır ve şimdi de Suriye den İşidçilerin açtığı ateşlerle askerlerimiz şehit oluyor. Polislerimiz evinde şehit ediliyor..Geride hamile eşler, yetim yavrular kalıyor. Nere de Devlet, nerede devletin gücü, nerede askerimizin gücü??

Şimdi bazı internet haber sitelerine yasaklamalar ve kısıtlamalar getiriliyor. Oysa ki bunlar bir yıl öncesinden yapılmalıydı. Tedbirler gününde alınmalıydı..

Açılım Mimarları, AKP grubu ve daha bilmem ne hortumcular neredesiniz?? Ülke kan gölüne döndü. PKK nin uzantıları, Meydanlar da ip atan Milliyetçiler,  AKP ye çanak tutan toplum önderleri ortaya çıkın bu kanı durdurun. 

Şehitlerin ailelerine cevap verin. Doğu da görev yapan askerimize, polisimize ve diğer çalışanlarımıza sahip çıkın.. Evet şehitlerimizi geri getiremezsiniz? Ancak tedbir alın..Yoksa yine sırça saraylarınıza dönüp bu olayları unutacak mısınız??

Bir zamanlar Tansu Çiller sizin yapamadığınızı yapıp ayağına postalları giyip sıcak çatışma bölgesine gitmişti. Bir Tansu Çiller kadar olamadınız.. Siz ancak batı da tatil beldelerinde tatil yapmaktan anlarsınız!!! Siz doğuya gidip orada olaylara yerinde çözüm üretemezsiniz..

Bu ülke de eskiden yürekli insanlar siyaset yapardı. Ülke çıkarlarını korurlardı. Geçim sıkıntımız olurdu. Enflasyon olurdu. Ancak Türkiye Cumhuriyeti bölünmez bütünlüğü asla ve asla tartışılmazdı.. Gerçekten bu ülkenin sahipleri olurdu..

13 yıllık AKP iktidarın da Yüce Meclisimize her kesimden adam girdi. Bölücüler ve vatan hainleriyle meclis doldu. Ancak halkın derdiyle dertlenen vekiller nerede, nerede askeri ücretlinin, küçük çiftçinin ve köylünün dertleriyle dertlenen vekillerimiz nere de?? 

Not: Muş da bu akşam eşiyle beraber vurulup, kaldırıldığı hastahane de şehit düşen komutanımıza, diğer askerlerimize ve polislerimize Allah tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun. Ailelerine Allah sabırlar versin...

HULYA ATALAY--İSTANBULYazılar Sayfasına Geri Dön
YAZARIN TUM YAZILARI
BENİM ADAYIM EKMELEDDİN İHSANOĞLU
İSTANBUL'DAN SELAMLAR…
VİCDAN BUNUN NERESİN DE???
BİLDİĞİN MASKELİ BALO BU !!!
İŞTE ÜLKENİN HALİ!!!
KADINA SAYGI = İNSANLIĞA SAYGI!!!
İŞTE TÜRKİYE GERÇEKLERİ
HAYIR DEMEK İÇİN FAZLA NEDENE GEREK YOK A.K.P. NİN EVET DEMESİ YETER