MAKALELER
Nur Ay
KARADUTUM ÇATAL KARAM ÇİNGENEM!!!
Meryem Çoğalmış
KURBANIMI NEREYE VERMELİYİM?????
Hülya Atalay
İŞTE YEREL SEÇİM GERÇEKLERİ!!!!!
Ahmet Kozak
CHP UŞAKTA NELER OLUYOR? NELER YAŞANIYOR???
Nur Ay
AV VE AVCILIK SPOR MU KATLİAM MI???
Hülya Atalay
HAYIR DEMEK İÇİN FAZLA NEDENE GEREK YOK A.K.P. NİN EVET DEMESİ YETER
  TÜRKİYE HABERLERİ
YAZI AYRINTI
   Yazan : Ahmet Kozak
Tarih : 2015-06-17 20:18:16
Okunma Sayısı : 3313
  SEÇİMLERİN ARDINDAN!!!

Kıymeti okurlarım sizlerle uzun bir aradan sonra tekrar beraber olmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyorum. 3 ayrı haber sitemizde haberlerin hazırlanması ve siz okuyucularımıza ulaştırılması ile meşgul olmaktan köşe yazmaya zaman bulamadım.

Evet 2015 Genel Seçimleri geride kaldı. Bu seçimde iktidar kaybetti. Muhalefette kaybetti. Tabii en çokta halk kaybetti. Neden diyeceksiniz seçim barajları nedeniyle baraj altında kalan ve demokrasinin vazgeçilmezlerinden olan bu siyasi partiler alması gereken oyu alamadılar.

Oysa ki bu partilerin en azından genel başkanları ve üst düzey yöneticilerinden bir kaçı mutlaka mecliste olmalıydı. Ülkemizin geleceği ile ilgili duygu düşünce ve çalışmalarını anlatabilmelilerdi.

İktidar partisi mensupları muhalefette siyaset yaptıkları dönemde bu baraj siteminin ne kadar adaletsiz haksız ve kul hakkıyla dolu olduğunu anlata anlata bitiremezlerdi.

Şimdi gün oldu devran döndü. Hazineden en fazla yardımı kendileri alır. Geri kalan küçük kırıntıları da mecliste bulunan diğer siyasi partiler alır. Ancak meclis dışı partilere hiçbir miktar koklatmazlar.

Şimdi düşünüyorum. Refah Partisi dönemini bu günün AKP mensupları bu barajın ve seçim yardımının sadece iktidar partisine verilmesini nasıl eleştirirlerdi. Öyle kul hakkından bahsederlerdi ki ben bile inanırdım. Bu adamlar iktidar da olsalar kul hakkı yemezler diye…

Ancak Ne oldu, ne değişti de o gün iktidara verilen parada kul hakkı vardı. Bu gün ise kul hakkı kalmadı. Bu gün iktidar partisini ayakta tutmak için her şey mubah oldu. Bu işi anlayamadım gitti.

Şimdi sözlerimi şöyle bitirmek isterim. Ekran da Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş Bey var. Sayın Prof Dr. Haydar Baş Bu seçimin kaybedeni millet olmuştur. Millet kaybetti, işçi, memur, köylü, küçük esnaf ve emekli de kaybetti.

Türkiye nin tek kurtuluş yolu Bağımsız Türkiye Partisi iktidarıdır. Yoksa Milletimiz ızdırap çekmeye devam edecek diyor..

Ben de Çarenin Prof Dr Haydar Baş ve Kadrosun da Olduğuna İnanıyorum. Saygılar Sunuyorum. Allaha Emanet bir başka yazı da görüşmek dileğiyle…17.06.2015

 

AHMET KOZAK-UŞAK 

Yazılar Sayfasına Geri Dön
YAZARIN TUM YAZILARI
30 AĞUSTOS'U YENİDEN YAŞAMAK...
SURİYE DE NELER OLUYOR???
BERAT KANDİLİ KUTLU OLSUN
AH SURİYE AH !!!!
KURBAN BAYRAMI'NIN DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ...
AKİL ADAMLAR YOLLAR DA........
BİR ŞEHİT YAKINININ FERYADI
TÜRK ÇİFTÇİSİ 4 KAT FAKİRLEŞTİ...
TÜRK TARIMI NEREYE GİDİYOR ???
KOZAKLI BÜYÜK BİR RÜYANIN ADI..
İSRAİL ERBAKAN VE!!!
SEÇİMLERİN ARDINDAN!!!
M.H.P. NİÇİN EVET DİYOR???
CHP UŞAKTA NELER OLUYOR? NELER YAŞANIYOR???