MAKALELER
Nur Ay
KARADUTUM ÇATAL KARAM ÇİNGENEM!!!
Meryem Çoğalmış
KURBANIMI NEREYE VERMELİYİM?????
Hülya Atalay
İŞTE YEREL SEÇİM GERÇEKLERİ!!!!!
Ahmet Kozak
CHP UŞAKTA NELER OLUYOR? NELER YAŞANIYOR???
Nur Ay
AV VE AVCILIK SPOR MU KATLİAM MI???
Hülya Atalay
HAYIR DEMEK İÇİN FAZLA NEDENE GEREK YOK A.K.P. NİN EVET DEMESİ YETER
  TÜRKİYE HABERLERİ
YAZI AYRINTI
   Yazan : Ahmet Kozak
Tarih : 2014-07-26 16:47:05
Okunma Sayısı : 4696
  İSRAİL ERBAKAN VE!!!

Kıymetli okurlarım öncelikle sizlere selam saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. Tekrar beraber olduğumuz için çok mutluyum. 2014 yılı felaketler yılı oldu. Soma Kömür Faciası dünya tarihinin en büyük maden kazası olarak tarihe geçti.. Derken İŞİD Terörü hortladı. Şimdi ise İsrail in Filistin Gazze de katliama kalkışması.. 

Şimdi isterseniz sondan başlayalım: Necmettin Erbakan 20 yıl muhalefette kaldı. Bütün Söylemlerini İsrail in Müslümanları Sömürmesi üzerine kurmuştu. Ancak İktidara gelince 1996 da İsrail ile şu anlaşmaları imzaladı.

 1-İsrail Uçakları Türk Hava Sahalarında eğitim yapabilecek.(Konya da o günden bu güne hala eğitim yapıyorlar.)

2-İsrail Türkiye ye silah satacak. Fantom Savaş Jetlerini modernize edecek.

3-İsrail, Türkiye ve ABD ortak tatbikat yapacak.(1997 de  Suriye Kıyılarında Ortak Tatbikat yapıldı. )

4-İstihbarat alanın da işbirliği yapılacak. İsrail, İran ve Suriye yi dinleyecek.(Malatya-Kürecik e Hava Radar sistemi kuruldu.)

5-Serbest Ticaret anlaşması yapıldı. Şimdi başta Başbakanın oğlu olmak üzere kabine üyelerinin çocukları İsrail li şirketlerle ticaret yapmaktalar.. 

Şimdi olayları madde madde değerlendirelim. Soma da katliam oldu. Madene ne bir ceza, ne bir tutuklama ve ne de bir el koyma olmadı. Takriben 800 aile mağdur oldu. Hükümetten tık yok.. 

İŞİD Terör Örgütü ve Lideri eğitim dahil Türkiye den tam destek gördü. Irakta başta Türkmenler olmak üzere orada çocuk, kadın ve yaşlı demeden önüne gelen herkesi öldürüyorlar..Katlediyor, ırza geçiyor. Malları yağma ediyor. Hedef Kabe yi yıkmak diyorlar. Bizim Hükümet seyrediyor. Bu zalim terör örgütünü durdurmak için hiçbir girişim de bulunmuyor.... Çünkü onlara her türlü lojistik destek verilmiş.... 

Gelelim en can alıcı noktaya İsrail Filistin in Gazze Şehrine girdi. Müslümanları resmen doğruyor. Bizim Hükümetin yan versiyonu olan Saadet Partili dostlar cadde de protesto ediyor. Ama Uşaklı bir kişi yahu Siz bu adamlarla 1996 da anlaşma imzaladınız. Bu hükümette bunlarla işbirliği yapıyor demiyor. 

 AKP ise tam bir duygu sömürüsü yapıyor. Saadetle İsraili protesto ediyor. Ancak ne İsrail Savaş Uçaklarının Konya da ki Eğitim yapmalarını iptal ediyor. Ne de İsrail in Türkiye ye satmakta olduğu askeri malzeme satışını iptal ediyor.

 Daha da önemlisi Malatya Kürecikte kurulu bulunan Hava Radarını (İran ve Suriyeyi gözetliyor) kapatmıyor. Almış olduğu Yahudi Üstün Hizmet Ödülü Madalyasını iade etmiyorlar.

 Şimdi bütün bu vahim olaylarla seçime gidiyoruz. Efendim ne yapalım kötünün iyisi, ya hu bundan daha kötü ne olabilir. Ben diyorum ki bir tarafta dünya çapında ün salmış bir ilim adamı, bürokrat ve gönül adamı Ekmeleddin Bey ve bir diğer tarafta şu yukarıda özetlemeye çalıştığımız olayların sorumlusu AKP ve Onun adayı seçim sizin diyorum.

 Hoşça Kalın Her Şey Gönlünüzce Olsun... 

AHMET KOZAK-UŞAK  usakhaber.net@hotmail.com

 

 

Yazılar Sayfasına Geri Dön
YAZARIN TUM YAZILARI
30 AĞUSTOS'U YENİDEN YAŞAMAK...
SURİYE DE NELER OLUYOR???
BERAT KANDİLİ KUTLU OLSUN
AH SURİYE AH !!!!
KURBAN BAYRAMI'NIN DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ...
AKİL ADAMLAR YOLLAR DA........
BİR ŞEHİT YAKINININ FERYADI
TÜRK ÇİFTÇİSİ 4 KAT FAKİRLEŞTİ...
TÜRK TARIMI NEREYE GİDİYOR ???
KOZAKLI BÜYÜK BİR RÜYANIN ADI..
İSRAİL ERBAKAN VE!!!
SEÇİMLERİN ARDINDAN!!!
M.H.P. NİÇİN EVET DİYOR???
CHP UŞAKTA NELER OLUYOR? NELER YAŞANIYOR???