MAKALELER
Nur Ay
KARADUTUM ÇATAL KARAM ÇİNGENEM!!!
Meryem Çoğalmış
KURBANIMI NEREYE VERMELİYİM?????
Hülya Atalay
İŞTE YEREL SEÇİM GERÇEKLERİ!!!!!
Ahmet Kozak
CHP UŞAKTA NELER OLUYOR? NELER YAŞANIYOR???
Nur Ay
AV VE AVCILIK SPOR MU KATLİAM MI???
Hülya Atalay
HAYIR DEMEK İÇİN FAZLA NEDENE GEREK YOK A.K.P. NİN EVET DEMESİ YETER
  TÜRKİYE HABERLERİ
YAZI AYRINTI
   Yazan : Ahmet Kozak
Tarih : 2012-07-29 15:03:25
Okunma Sayısı : 5392
  AH SURİYE AH !!!!

            Değerli okurlarım yine sizlerle beraber olmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyorum. Ancak Ülkemiz, Coğrafyamız ve Müslüman Alemi gerçekten çok karışık, çok içler acısı, çok perişan durumda…  Şimdi şöyle bir etrafımıza bakalım….

 

            Projenin Adı: BOP, açılımı Büyük Ortadoğu Projesi… Yer; Ortadoğu, Kuzey Afrika…Yani Petrol ve yer altı zenginliklerinin çokça olduğu Müslüman Ülkeler….

            Bahane hazır demokrasi getirmek... Ülkeleri özgürleştirmek ve daha bilmem ne bahaneler… Biraz da içeride misyoner ve sömürge ruhlular buldun mu gerisi kolay…

 

            Şimdi planlayanlara bakalım; Dünyanın avantasını yiyen Müslüman Milletlerin topraklarından kendi kursaklarını dolduran vahşi, kapitalist ve cani ABD ve Batı dünyası ve onlara hizmet eden taşeronlar…

 

            Taşeronlar kim diye sorarsanız; ABD den beri gelmeyenler, BOP Eş başkanları

Ve ABD ile beraber hareket eden gönüllü kuruluşlar..

            Amaç ne;  Amaç ABD nin eteğini öpmeyen veya istediği gibi öpmeyen rejimleri yıkmak, onların yerine sömürgeler oluşturmak…Kaynaklara çöreklenmek… Müslüman Milletleri sürekli sömürmek ve onları bir lokma ekmeye muhtaç eylemek….

 

            Buna neden gerek duyuldu dersiniz? Her şeyden önce Irak, Suriye, Libya ve Mısır birer güç olabilir diye düşündüler. Bunlar ilerde birleşirlerse yeni bir Yeşil Güç oluşur düşüncesiyle bunları bu günden yok etme kararı alındı.

 

            Gelinen son noktada ise; Proje Irak’ta, Libya ve Mısır’da uygulandı. Sıra da Suriye var…Daha sonra İran var…. Türkiye ise biraz daha bekleyecek…

            Şimdi dünyadaki iç savaşlara bakalım.. Dış savaşlardan daha berbat ve daha acımasız… Açlık, sefillik ve ölümler diz boyu..

 

            Irak’ta yaşananlar gözümüzün önündedir.. Demokrasi getireceğiz söylemleri; bir buçuk milyon Iraklı’nın ölümüne ve bir milyondan fazla Iraklı bacımızın ırzına geçilmesine neden olmuştur…Hapishanelerden feryad eden Nur Hanımların ağıtları hala hafızalardadır.

            Şimdi Kuzey Irak ve Kuzey Suriye’de PKK hakimiyetini ilan etmiştir. Güneyimiz de 1200 km bir PKK devleti oluşmaktadır. Maalesef Irak, Suriye ve Ortadoğu Politikamız iflas etmiştir…

 

            Burada yazıma son verirken Prof Dr Haydar Baş Bey’in komşularımıza, hele de  Müslüman komşularımıza verdiği önemi hatırlatmadan geçemeyeceğim….

Artık Ortadoğu kan gölüdür, açlıktır, sefalettir. Müslüman kadınların ırzına geçildiği,  Ülkelerinin yağmalandığı birer coğrafyadır.

 

            Allah bize ayıkmayı ve Müslümanlarla beraber olmayı nasip etsin diyorum.

Hoşça kalın Kıymetli Okurlarım…Ramazanınız hayırlar getirsin..,,,


Yazılar Sayfasına Geri Dön
YAZARIN TUM YAZILARI
30 AĞUSTOS'U YENİDEN YAŞAMAK...
SURİYE DE NELER OLUYOR???
BERAT KANDİLİ KUTLU OLSUN
AH SURİYE AH !!!!
KURBAN BAYRAMI'NIN DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ...
AKİL ADAMLAR YOLLAR DA........
BİR ŞEHİT YAKINININ FERYADI
TÜRK ÇİFTÇİSİ 4 KAT FAKİRLEŞTİ...
TÜRK TARIMI NEREYE GİDİYOR ???
KOZAKLI BÜYÜK BİR RÜYANIN ADI..
İSRAİL ERBAKAN VE!!!
SEÇİMLERİN ARDINDAN!!!
M.H.P. NİÇİN EVET DİYOR???
CHP UŞAKTA NELER OLUYOR? NELER YAŞANIYOR???